ANASAYFA / UYARI

UYARI

  1. Altinfiyatpanosu'nda yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan Altinfiyatpanosu sorumlu değildir.
  2.  Altinfiyatpanosu ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler Altinfiyatpanosu tarafından kayıt altında tutulmaktadır.
  3. Altinfiyatpanosu tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir.
  4. Altinfiyatpanosu gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. Altinfiyatpanosu yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır.
  5. Altinfiyatpanosu'nun tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunu 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda Altinfiyatpanosu hukuksal haklarını saklı tutar.
  6. Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
İletişim Bilgilerimiz

[email protected]

+90 312 311 77 78

+90 555 440 18 91


RETA GOLD TOPTAN KUYUMCULUK TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright 1993-2024.