ANASAYFA / Nasıl Çalışıyoruz

Nasıl Çalışıyoruz

Anlık Kur ve Ürün aramalarınızı çok daha uygun, güvenli ve hızlı yapmanızı sağlayacak platformdur.

Bu platform sadece kuyumculuk sektöründe faliyet gösteren firmalar için kurulumuş bir portaldır. Dahası, bu siteye nihai tüketicinin kayıt olması kesinlikle yasaktır.

Altinfiyatpanosu.com üzerinden Ürün alış veya satışı kesinlikle yapılmaz. Ürünleriı satın almak veya ulaşmak için Ürün detayları kısmından satıcının iletişim bilgilerine ulaşarak, satıcıyla telefon veya mesaj üzerinden irtabata geçilmelidir...

Bu sitede yer alan ve tedarikçiler tarafından özellikleri belirtilen tüm ürünlerin tedarikçilerin stokunda ve/veya elinde bulunduğu hiçbir şekilde kabul ve/veya taahhüt edilmemekte olup, belirtili ürünler için tedarikçilerle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bu ürünlerin işbu sitede yer alması ile birlikte tedarikçiler elinde olduğu şeklinde yorumlanması, bu şekilde esasa teşkil edebilecek şekilde kullanılması veya bu yönde iddiada bulunulması imkan dahilinde olmayıp, tüm faydalanan kişilerin bu hususları bildiği ve bunların farkında olduğu ön kabulüne bağlı olarak işbu site işletilmektedir.

Bu siteden her ne şekilde olursa olsun yararlanan, referans alan veya veren, bilgi mahiyetinde dahi olsa incelemede bulunun kişiler dışında da özel ve/veya kamu gerçek veya tüzel kişiliklerince de bu sitede yer alan ürünlerin tedarikçiler elinde olduğu şeklinde yorumlanamayacağını işbu siteden yararlanan tüm kişilerce bilinmesi gerektiği önemle belirtilir.

Bunlar doğrultusunda sitede yer alan ürünlere ilişkin olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi tarafından bu ürünlerin satış vaadi şeklinde sunulduğu ve/veya tedarikçilerin bu ürünleri satmakla mükellef tutulacağı şeklinde yorumlanamayacağı bu anlamda tedarikçilere ve/veya internet sitesi yönetimine karşı ne şekilde olursa olsun; hukuki, cezai veya mali sorumluluk atfedilemeyeceğinin bilinmesini ve bu sitenin bu şekilde kullanılması gerektiğini önemle belirtiriz.

İletişim Bilgilerimiz

[email protected]

+90 312 311 77 78

+90 555 440 18 91


RETA GOLD TOPTAN KUYUMCULUK TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright 1993-2024.